top of page
Bireysel Eğitimler

Tüm eğitimler İngiltere'deki teknoloji firmamız Tech Study UK üzerinden sertifikalandırılır.

APP6.png
python-logo.png
java.jpg
arduino-card.png
rasp.png
R-logo.png

Lise öğrencileri için;

 • Programlama dilleri / Python, Java, C

 • Elektronik devre programlama, ioT
  Arduino - Micro:bit - Raspberry-Pi

 • Veritabanı / MSAccess - SQL​

 • Proje danışmanlığı
   

IB öğrencileri için;

 • Uluslararası üniversitelerin lisans başvurularında geçerli
  AP Computer Science

Yurtdışı üniversitelerde okuyan öğrencilere yönelik;

 • Python

 • Java

 • C

 • R

 • HTML

 • MSAccess - SQL​

Hemen iletişime geçmek için

Türkiye GSM / Whatsapp: +905437907668

UK GSM / Whatsapp: +44 7887 349502

Bireysel Eğitim Alanlar Ne Dedi?

Can E.

Boston University USA / Computer Science

Yonca hocamızla birlikte ilk başta üniversite boyunca göreceğim Python kodlama diline giriş yaptık. Python’un temel syntaxlarini kavradıktan sonra basitten zora sınıflandırabileceğimiz algoritmaları çözmeden önce nasıl yaklaşılması gerektiğini öğrendim. Bu süreçte bol bol çeşitli sorulara kafa yorarak sadece Python dilinde değil bilgisayar programlamacılığında da sağlam bir temel atmış oldum. Zaten üniversitede ilerleyen süreçlerde Java gibi başka programlama dillerine geçiş yaparken aldığım temel sayesinde oldukça kolay bir adaptasyon sağlayabildim.

Yaren K.

 

UCL - London

Information Management for Business

Yonca hoca Java programming konusunda bana çok yardımcı oldu. Sayesinde üniversitede en çok zorlandığım dersi keyif alarak yapabilmeye başladım. Derslerimiz benim için hem çok verimli hemde çok keyifli geçti. Onun sayesinde notlarımın yüksek gelmesiyle beraber bu derse ilgim de çok arttı. Ona ne kadar teşekkür etsem az kalır.<3

Deniz S.

Imperial College

London / Biology

Ben Deniz San, Imperial College London’da Biological Sciences okuyorum ve Yonca Hoca’dan Phyton programlama dersi aldim. Sayesinde okulumun mufredatinin yani sira ekstra konular ogrenerek Phyton bilgimi gelistirdim ve etrafli bir kodlama bilgisine sahip oldum. Eglenceli etkinlikler sayesinde programlama hic tahmin etmeyecegim kadar ilgimi cekti Yonca Hoca sayesinde. :)

Ege G.

AP Student

Yonca hocamla 6 aydır yurt dışı üniversitelere hazırlık için  programlama çalışıyoruz. İlk 3 aylık sürede Python öğrendim. 3 aydır da AP Computer Science sınavına hazırlanıyoruz. 6 ay süren derslerde Python ve Java programlama dillerinin mantığını kavrayabildim. Öğrendiğim her bilginin kalıcı olduğunu biliyorum çünkü Yonca hoca ile hep ezberden uzak çalıştık ve bu bana çok yardım etti.

Armağan K.

IB Student

Koç Lisesi’ni kazanıp İstanbul'a geldiğimde yazılım/kodlama ile ilgili bir bilgim yoktu ancak bilgisayarlara ve bilgisayar oyunlarına ilgi duyuyordum. Liseye başladığımda meslek seçimleri ile ilgili sorular kafamda oluşmaya başladı. Okulda birkaç meslek tanıtım toplantısına katıldım ancak istediğim mesleğin ne olacağına karar veremedim. Sonrasında bilgisayarlara duyduğum ilgiden dolayı yazılım dersi almaya ve bu alanı okumak isteyip istemediğimde karar vermek istedim. İşte bu aşamada Yonca hoca ile tanıştım. Kendisinden başlangıçta java dersleri almak istemiştim ama o beni robotik'e yönlendirdi. Bunun benim için çok daha eğlenceli bir başlangıç olacağını söyledi. Ben de kabul ettim. Derslerimiz çok eğlenceli ve bilgilendirici idi. Beraber birçok proje yaptık ve bolca eğlendik. Yonca hoca benim öğretmenim olduğu gibi aynı zamanda İstanbul'daki ilk arkadaşlarımdan biri oldu. Şimdi anlıyorum ki Yonca hocamın beni Robotik'e yönlendirmiş olması benim bu alanı sevmemde çok faydalı oldu. Benim aklımda hayal ettiğim bir proje vardı. Bu projeyi Yonca hocamdan aldığım dersler ve bütün süreç boyunca bana verdiği destek sayesinde tamamlayabildim ve bu proje ile uluslararası bir robotik yarışmasında birinci oldum. Bu proje sayesinde Fortune 40 ve Bloomberg gibi önemli medya araçlarında yer aldım. Yonca hocam sayesinde bu alana ilgi duyduğumu ve ileride bu alanı meslek olarak seçmek istediğimi farkettim. Şu anda Koç Lisesi'nde 11. sınıfta IB programında okuyorum ve Computer Science dersini high level olarak alıyorum. Seneye Amerika'daki iyi üniversitelere computer science alanından başvuru yapacağım ve Yonca hocamdan aldığım derslerin kabul almamda ve yurt dışında bu mesleği okuyabilmemde çok büyük bir payının olduğunu düşünüyorum.

bottom of page