top of page
İleri Seviye Maker Eğitmen Eğitimi

Temel Maker Eğitmen Eğitimi aldınız. Ya sonra?

Bu eğitim; temel maker eğitmen eğitimi almış, Arduino kullanmaya giriş yapmış ancak bildiğiyle yetinmeyen, kendini daha fazla geliştirerek ileri seviye projeler geliştirmek ve öğrencilerinin ileri seviye projeler yapmalarına mentorluk etmek isteyen tüm eğitimciler içindir. 

Eğitim Detayları:

İçeriği ile Türkiye’de ilk olan bu eğitimde, proje geliştirme konusunda mentorlük becerilerinizi geliştirmek için deneyimlerimi paylaşıyoruz.  Yine deneyimleyerek, yaparak, yaşayarak öğreneceksiniz.

Eğitimin ilk aşamasında ileri seviye elektronik araçları kullanmayı proje bazlı bir eğitim içeriği ile uygulamalı olarak öğreneceksiniz. İkinci aşamada ise Design Thinking metodolojisi ve tekniklerini kullanarak bir problemi ortaya çıkarmayı ve problemi çözmek için yaratıcı fikir geliştirmeyi öğreneceksiniz.

 

Üçüncü aşamada ise öğrendiğiniz araçları fikrinizle birleştirerek final projenizi yapacak ve proje geliştirme aşamalarını deneyimleyeceksiniz.

İleri Seviye Maker Eğitmen Eğitiminde:

IoT projeleri ile tanışacak, uzaktan kontrollü ve birbirleriyle kablosuz haberleşen devreler kurmayı öğrenecek, farklı sensör ve modüllerle tanışacaksınız. Eğitim boyunca proje geliştirme aşamalarını deneyimleyerek öğrenecek eğitimin sonunda, öğrencilerinizin ileri seviye Arduino projeleri geliştirmeleri için mentorlük edebileceksiniz.

Öğrencilerle yaptıracağınız grup çalışmalarında dikkat edilmesi gereken noktaları birebir deneyimleyerek öğreneceksiniz. İkinci günün sonunda final projenizi yaparak eğitimi tamamla

İleri Seviye Maker Eğitmen Eğitimi ile, yurt içi ve yurtdışı yarışmalara hazırlanarak öğrencilerinizle serbest projeler geliştirebileceksiniz!

​İleri Seviye Maker Eğitmen Eğitimi alan ilk eğitmenlerden biri siz olun!

İleri Seviye Maker Eğitmen Eğitimine Katılanlar Ne Dedi? 

ileri1.png
ileri3.png
ileri2.png
ileri4.png
ileri6.png
ileri5.jpg
bottom of page