İleri Seviye Maker Eğitmen Eğitimi

Eğitim Detayları:

Temel Maker Eğitmen Eğitimi aldınız. Peki ya sonra?

Bu eğitim; Temel maker eğitmen eğitimi almış,
Arduino kullanmaya giriş yapmış ancak bildiğiyle yetinmeyen,
kendini daha fazla geliştirmek isteyen tüm eğitimciler içindir. 

Türkiye’de ilk defa açılacak olan bu eğitimde, proje geliştirme konusunda mentorlük becerilerinizi geliştirmek için deneyimlerimi paylaşıyorum.  Yine deneyimleyerek, yaparak, yaşayarak öğreneceksiniz.

Eğitimin ilk aşamasında Design Thinking metodolojisi ve tekniklerini kullanarak bir problemi ortaya çıkarmayı ve problemi çözmekiçin yaratıcı fikir geliştirmeyi öğreneceksiniz.

İkinci aşamada ise, belirlenen yenilikçi çözümleri maker felsefesi ve araçları ile prototipleyip, değerlendirmeyi tamamen workshop formatında uygulamalı olarak deneyimleyeceksiniz.

İleri Seviye Maker Eğitmen Eğitiminde:

IoT projeleri ile tanışacak, uzaktan kontrollü ve birbirleriyle kablosuz haberleşen devreler kurmayı öğrenecek, farklı sensör ve modüllerle tanışacaksınız. Eğitim boyunca proje geliştirme aşamalarını deneyimleyerek öğrenecek eğitimin sonunda, öğrencilerinizin ileri seviye Arduino projeleri geliştirmeleri için mentorlük edebileceksiniz.

Öğrencilerle yaptıracağınız grup çalışmalarında dikkat edilmesi gereken noktaları birebir deneyimleyerek öğreneceksiniz. İkinci günün sonunda final projenizi yaparak eğitimi tamamla

İleri Seviye Maker Eğitmen Eğitimi ile, yurt içi ve yurtdışı yarışmalara hazırlanarak öğrencilerinizle serbest projeler geliştirebileceksiniz!

​İleri Seviye Maker Eğitmen Eğitimi alan ilk eğitmenlerden biri siz olun!

  • Facebook Social Icon
  • Instagram_App_Large_May2016_200
  • Twitter Social Icon
  • LinkedIn Sosyal Simge

info@yoncaozgun.com   |   0(543) 790 7668