top of page
ileri_maker_eğitim_(1).png

Eğitim Detayları:

Eğitim süresi:

  • 4 hafta/ 18 saat 

  • İlk üç hafta haftada iki gün 20.00-22.00 arası

  • Dördüncü hafta ise haftada üç gün 20.00-22.00 arası

 

Eğitim Platformu: Eğitimler Zoom platformu üzerinden canlı olarak gerçekleşecektir.

Final Projesi: Eğitim sonunda tüm katılımcılar kendi final projelerini yaparak belge almaya hak kazanacaklar.

Ön koşul: İleri seviye maker eğitimi alabilmeniz için temel maker eğitimini almış olmanız gerekmektedir. Eğer Arduino programlama ve temel araçlarla ilgili ön bilgiye sahip değilseniz Udemy üzerindeki Proje Bazlı Temel Arduino ve C  eğitimini tamamlayarak eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. 

Eğitim Ücreti: 4 haftalık online eğitim ücreti 700 TL'dir.

Eğitime özel olarak hazırlanmış İleri Seviye Eğitmen setini Yonca Özgün Akademi'den temin etmek isterseniz, başvuru formunda set talebinizi belirtmeniz gerekmektedir. İleri Seviye Eğitmen seti ücreti 275 TL'dir. 

Kesin katılımınızı gerçekleştirdikten sonra set malzeme listesi katılımcılar ile paylaşılır. 

 

Eğitim İçeriği: 

İçeriği ile Türkiye’de ilk olan bu eğitimde, proje geliştirme konusunda mentorluk becerilerinizi geliştirmek için deneyimlerimi paylaşıyoruz.  Yine deneyimleyerek, yaparak, yaşayarak öğreneceksiniz.

Eğitimin ilk aşamasında ileri seviye elektronik araçları kullanmayı proje bazlı bir eğitim içeriği ile uygulamalı olarak öğreneceksiniz. İkinci aşamada ise Design Thinking metodolojisi ve tekniklerini kullanarak bir problemi ortaya çıkarmayı ve problemi çözmek için yaratıcı fikir geliştirmeyi öğreneceksiniz.

 

Üçüncü aşamada ise öğrendiğiniz araçları fikrinizle birleştirerek final projenizi yapacak ve proje geliştirme aşamalarını deneyimleyeceksiniz.

İleri Seviye Maker Eğitmen Eğitiminde:

IoT projeleri ile tanışacak, uzaktan kontrollü ve birbirleriyle kablosuz haberleşen devreler kurmayı öğrenecek, farklı sensör ve modüllerle tanışacaksınız. Eğitim boyunca proje geliştirme aşamalarını deneyimleyerek öğrenecek eğitimin sonunda, öğrencilerinizin ileri seviye Arduino projeleri geliştirmeleri için mentorlük edebileceksiniz.

Öğrencilerle yaptıracağınız grup çalışmalarında dikkat edilmesi gereken noktaları birebir deneyimleyerek öğreneceksiniz. Eğitimin sonunda sonunda final projenizi yaparak sertifika almaya hak kazanacaksınız.

İleri Seviye Maker Eğitmen Eğitimi ile, yurt içi ve yurtdışı yarışmalara hazırlanarak öğrencilerinizle serbest projeler geliştirebileceksiniz!

​İleri Seviye Maker Eğitmen Eğitimi alan fark yaratacak eğitmenlerden biri siz olun!

Online İleri Seviye Maker Eğitmen Eğitimine Katılanlar Ne Dedi? 

3.png
4.png
5.png
1.png
6.png
2.png
bottom of page